Awesome Image

Infolinia:

+48 516 956 527

Adres:

ul. Jarzębinowa 25F/7, 55-011 Siechnice

Awesome Image

O nas

Home    /    O nas
Awesome Image

Doradztwo

Profesjonalne, bezpłatne doradztwo oraz dobór urządzenia.

Awesome Image

Montaż klimatyzacji

Autoryzowany montaż przez wykwalifikowanych pracowników.

Awesome Image

Serwis

Usługi serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

Instal Land zainwestowała w potencjał zamknięty w kapitale ludzkim. Dzięki wiedzy i doświadczeniu a także zaangażowaniu w systemy klimatyzacji – zapewniamy kompleksową obsługę oraz gwarantujemy rzetelną współpracę w zakresie zarządzania systemami wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi.

Ważne jest dla nas Państwa zdanie i zadowolenia zarówno w zakresie planowania, wykonania, jak i działania zainstalowanych systemów. Interesują nas nowe technologie, więc regularnie odbywamy szkolenia w zakresie montażu i serwisu instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Wszystkie nowinki technologiczne staramy się wykorzystywać w swojej pracy. Dzięki temu, że powiększamy swoje umiejętności i stale podnosimy kwalifikacje, możemy sprostać każdemu postawionemu przez Państwa zleceniu. Firma Instal Land oferuje: czyszczenie kanałów wentylacji mechanicznej, montaż klimatyzacji tupu Split, montaż klimatyzacji w pełnym zakresie, serwis klimatyzacji w opcji ochrona24h.

Instal Land to ludzie, którzy wyróżniają się pasją, doświadczeniem i profesjonalizmem. Zapraszamy do współpracy,  Andrzej Piszak – właściciel firmy.

Zapisz się naszego Newlettera